Stylové sluneční brýle nejvyšší kvality, u kterých samozřejmě nesmí chybět 100% Karbon ve vysokém lesku, který je na nožkách brýlí. Obruby jsou z kovu. Polarizovaná skla poskytují 100% ochranu proti UV záření i proti odraženým slunečním paprskům.

Polarizovaná skla Vás ochrání proti odraženým slunečním paprskům od lesklých povrchů. Při dopadu na lesklý povrch (voda, sníh, sklo) se světlo odráží a stává se polarizovaným. Toto světlo se pak pohybuje ve dvou rovinách: horizontální a vertikální. Nepříjemné oslnění vytváří horizontální světlo. K zabránění horizontální polarizaci oslnění Vašich očí slouží polarizační filtr. Ten propouští pouze vertikální vlnění a díky tomu vidíte pohodlně bez rušivého oslnění.

Polarizační filtr umožní krásnější a ostřejší výhled. Stejně tak je to i při řízení vozidla, když svítí slunce. Mnohdy nemáte potřebný výhled na silnici, protože jste oslněni slunečním zářením. Pokud použijete kvalitní polarizační brýle, odlesky se zmírní a vaše jízda bude daleko bezpečnější.

Obsah: sluneční brýle, pouzdro, leštící hadřík, test polarizace

Materiál obruby: kov
Materiál nožek: karbon + plast

Celková šířka: 140 mm
Celková výška: 42 mm
Nos: 14 mm
Délka skla: 61 mm
Délka nožek: 140 mm

Sluneční brýle - polarizační

  • Střední vel.
  • Dostupnost: Na skladě
  • 499 Kč


Dostupné možnosti